"נשים בעסקים" הוקם מתוך הרצון לתת במה ייחודית לבעלות עסקים. כזו שתתאר את העסק שלכן ואתכן באמצעות כתבה עיתונאית חיובית. חשיפה שתזכיר ללקוחות, למה הם צריכים דווקא אתכן.

לפרטים נוספים, ולכתיבת כתבה על העסק שלכן, התקשרו 054-6252104

שתהיו בריאים ומבוטחים: "קרן ושרית – הנתיב סוכנות לביטוח"

לאחר שנתקלו בטיפול לקוי בתביעה של בן משפחה, החליטו קרן בוזגלו ושרית בר לב אהוב לפתוח סוכנות ביטוח עם המון רגש ואמפתיה ללקוחותיהן. קרן בוזגלו: "לפני שאתם מתקשרים לרופא שלכם, תתקשרו אלי. אולי אני אתן לכם פתרון טוב יותר ברפואה הפרטית"

הקסם שבמגע: עיסוי וטיפול אנרגטי כפתרון למכאובים

לייה קלמן: "אני משלבת עיסוי עם טיפול אנרגטי. כששואלים אותי מה אני עושה, אני לא יכולה להסביר את התופעה שמתרחשת אחרי שאני מניחה את הידיים שלי על מטופלת. כי בסופו של דבר היא קמה ומרגישה יותר טוב, אבל אני לא באמת יודעת לתאר במילים מה עשיתי. אני מרפאת באמצעות מגע נשים שיש להן כאבים פיסיים, אי שקט, וצריכות עזרה."

סוג'וק: תהליך ההחלמה נמצא בכף ידכם

ליבית שפיצר: "לפי שיטת הסוג'וק הגוף שלנו משתקף בכפות הידיים. אם אני רוצה לחזק, לאזן או להרגיע מקום רגיש אצלי בגוף, אני עושה את זה דרך כפות הידיים. בסוגו'ק יש מגוון דרכים טיפוליות. בכל טיפול אני משלבת את כל מה שצריך בהתאם למי שנמצא מולי."

בלי פילטר: עמליה לוקאש צילום בהתאמה אישית

עמליה לוקאש: "כשאני מגיעה לצילומים, המטרה שלי לשקף להם איזה יפים הם. נקודת המוצא שלי שאין דבר כזה ילד או ילדה לא יפים. אצלי כולן מהממות והן רואות את זה במצלמה"

סריגה ככלי תרפויטי: "הגלריה של חיה – תכשיטים ואקססוריז סרוגים בעבודת יד"

חיה רובינסון: "אני מכינה תכשיטים בהתאמה אישית. מגיעות אלי נשים שמתכוננות לאירועים חשובים כמו כלות, אימהות של חתנים וכלות, ועוד. הן באות לסטודיו שלי עם השמלה, התיק והנעליים. ביחד אנחנו בוחרות תכשיט שמוצא חן בעיניה, בהתאם לצבע העור שלה ושל השמלה, ואחר-כך מתאימות את הפריט למתאר הגוף שלה. אנחנו יוצרות ביחד תכשיט ייחודי עבורה." 

בשורה עסקית משמחת: ארגון הנטוורקינג "קישורי אימהות" נפתח לכל הנשים העצמאיות

ארגון הנטוורקינג, "קישורי אימהות", בבעלותן המשותפת של מירב שטרן וחן הילה דורון עובר מתיחת פנים. החל מתחילת נובמבר, הארגון פותח את שעריו עבור נשים עצמאיות באשר הן, ולא רק לאימהות. לטובת העניין נכנסת שותפת שלישית, עידית אגוזי לוי, חברה ב"קישורי אימהות" בארבעת השנים האחרונות. הארגון שמונה למעלה מ-500 חברות ומתפרס על פני 45 מעגלים עסקיים מנהריה ועד באר שבע, משנה את שמו ל"עצמאית".

זיו ביטוח ופיננסים: תכנון עתיד נוח ויציב עבורך ועבור ילדיך

שרית פניג'ל: "עבורי לצאת לעצמאות הייתה יותר שליחות מעסק. לעזור למי שיושב מולי לדאוג לעתיד שלו ושל המשפחה שלו. לביטחון ויציבות כלכלית. זה מניע אותי כל בוקר. אנשים מפחדים מביטוח כי זה נשמע מסובך, אבל אני מנגישה את כל המידע הזה ללקוח. מסבירה לו למה הוא בכלל צריך את זה מלכתחילה."

צילום אביגייל קורמס.jpg

"מתפתחים באהבה": ליווי התפתחותי לתינוקות – תלמדו לסמוך על האינטואיציות שלכם

עידית איבלר שטיין, מלווה התפתחותית, מדריכת הנקה, יועצת שינה, ומטפלת הוליסטית במגוון רחב של שיטות, ממקדת את ההורה בעשייה חיובית. מזכירה לו שהתינוק עובר תהליכי התפתחות נפלאים, והוא יחד איתו – מפתח את הזהות ההורית שלו: "ההסתכלות שלי היא תמיד לצד הטוב והמחזק. אני עושה את זה באמצעות מפגשים אישיים, סדנאות, הרצאות, וסדרת סרטונים. כמעט תמיד מדובר על מפגש משותף של ההורה עם הפעוט, במטרה לייצר מקום בטוח ומכיל לשתף ולעלות את הסוגיות שמטרידות את ההורה".

הדרך להגדיל את העסק מתחילה בצמיחה של בעליו: רינת בורג יועצת ומרצה להרחבת העסקים והתודעה

מאמינה שהעסק הוא נדבך חיצוני ובעלת העסק מביאה את התוכן והמהות הפנימית של העסק. ולכן, בעלת עסק שתרחיב את התודעה שלה ,תגדיל באופן ישיר את העסק עצמו. כשבעלת העסק תפתח יכולות מנטליות, תרחיב את הידע בתחומי שיווק וניהול, במקביל להבנה של תהליכים פנימיים שעוברים עליה בניהול העסק, העסק יגדל במינימום מאמץ.

כשרציונל ורוחניות נפגשים: אביבית זריני

תקשור טיפול אנרגטי

אביבית זריני (44) נשואה ואמא לשלושה ילדים, מתגוררת במושב פדיה שבאזור השפלה. את העסק שלה בתקשור וטיפול אנרגטי היא פתחה לפני כארבע שנים, לאחר שילדיה השתלבו בגנים. "לפני שהילדים נולדו עבדתי במשרות בכירות ומכניסות. החלטתי לעזוב את זה לטובת גידול הילדים ובמשך כ-6 שנים הייתי בבית. לאחר שהילדים נקלטו בגנים החלה תחושה קשה של חוסר סיפוק ובטחון עצמי ירוד. אבל משם הקמתי את העסק שלי."

WhatsApp Image 2019-09-16 at 10.32.59.jp

טובות השתיים מן האחת: "לימור & נירית ליווי

שיווקי לעסקים"

 

לימור פחטר (51) ונירית חוגי (48) הכירו בתחילת הלימודים לתואר הראשון. המפגש בין השתיים הוליד חברות קרובה ושנים לאחר מכן, גם שותפות עסקית מצליחה. וכמו שהן מלוות זו את זו בתחנות החיים, הן מלוות ומייעצות לעסקים. "הפגישות איתנו מתקיימות סביב שולחן עגול ובכוונה. כל פגישה היא סיעור מוחות ואנחנו מרגישות מהר מאוד 'שותפות' של כל לקוח היושב איתנו סביב אותו שולחן ושומרות לו חזק גם על התקציב." פחטר מספרת.